Nordre Land kommune

Tilkallingsvikar i Institusjonstjenester 2023

Institusjonstjenester trenger tilkallingsvikarer til sine avdelinger for 2023.

Vi søker etter sykepleiere, helsefagarbeidere, hjelpepleiere, elever og studenter innen helse- og sosialfag. Personer uten helsefaglig utdanning, men med stor interesse for faget kan også søke.

Vi søker deg som er fleksibel og selvstendig, og som kan stille på kort varsel da våre faste ansatte har fravær.

Dersom du ønsker å jobbe i en eller flere spesifikke avdelinger, ber vi deg skrive hvilke(n) i søknadsteksten.

Arbeidsbetingelser:
Det vil bli inngått en skriftlig arbeidsavtale som tilkallingsvikar for de som blir godkjent som vikar. Avtalen innebærer ingen rett til oppdrag fra arbeidsgiver, og arbeidstaker kan også takke nei til tilbudte vakter.

Arbeidsoppdragene skjer etter tilkalling ved behov, med varierende arbeidstid og arbeidssted og i henhold til avtale i det enkelte tilfelle.

Vi gjør oppmerksom på at dette KUN gjelder sporadiske vakter (tilkallingsvakter).

Kontaktpersoner:
Bente Harstad, Avdelingssykepleier avd. Rehab., tlf. 952 78 090, bente.harstad@nordre-land.kommune.no
Anne Berit Ødegaard, Avdelingssykepleier avd.2, tlf. 452 38 755, anne.b.heiberg@nordre-land.kommune.no
Ann Kristin Storsveen, Avdelingssykepleier avd.3, tlf. 977 91 216, ann.k.storsveen@nordre-land.kommune.no
Aila Furuseth, Avdelingssykepleier avd.1, tlf. 922 87 226, aila.furuseth@nordre-land.kommune.no
Siv Berget Walle, Avdelingssykepleier avd. Soltun og Eirtun, tlf. 958 56 547, siv.b.walle@nordre-land.kommune.no
Karianne Raaum, Avdelingsleder Kjøkken og vaskeri, tlf. 61 11 63 60, karianne.raaum@nordre-land.kommune.no

 

Som forebyggende datasikkerhetstiltak orienterer vi om at vi aldri vil be om BankID-informasjon på noe som helst tidspunkt i søknadsprosessen.

Del på:

Referansenr:

22/2181

Fylke:

  • Innlandet

Jobbtype:

Ekstrahjelp

Heltid/Deltid:

Ved behov

Arbeidstid:

Skift / turnus / arbeidstidsordning

Søknadsfrist:

31.10.2023

Tiltredelse:

01.01.2023

Arbeidssted:

Landmo omsorg- og rehabiliteringssenter

Kontaktpersoner:

Aila Furuseth

tlf: +47 922 87 226

Ann Kristin Storsveen

tlf: +47 977 91 216

Anne Berit Heiberg

tlf: +47 452 38 755

Bente Harstad

tlf: +47 952 78 090

Karianne Raaum

tlf: +47 61 11 63 60

Siv Berget Walle

tlf: +47 95856547

Adresse:

Landmovegen 5A 2870 Dokka